Kısa boylu kadınlar, genç kızlar için giyim tavsiyeleri sunuyoruz. Kısa boylu olan kadınların giyimlerinde biraz daha dikkatli olmaları halinde 5 ve 10 cm kadar boy uzatabilirler. Özellikle kısa boylu olan hanımların bunu dikkatle okumaları ve nelere dikkat etmeleri gerektiği konusunda sizlere çok özel bilgiler sunacağız. İşte kısa boylu kadınların giyimde dikkat etmeleri gereken önemli ayrıntılar.

Boyun kısa olması bazı kadınlar için sorun oluşturabiliyor tabi önemli olan yapınıza göre barışık olmanız ve kendinizi sevmeniz gerekmektedir. Tabi bir de bu durumu sorun yapan hanımlar ve genç kızlar var. Şimdi onlar için kısa boylular nasıl giyinmeli ve bu durumu nasıl fark edilmez bir hale getirebilirler buyurun birlikte okuyalım ve sonucu birlikte görelim.Kısa boylu kadınlar nasıl giyinmeli?

Kıyafetlerde ki küçük bir kaç ayrıntıya dikkat ederek bu sorunu çözmek mümkün. Tabi bunu sizlere aktarırken de sizler için de bunun kolay ve anlaşılır bir şekilde olmasına dikkat edeceğiz. Kısa boylu hanımlar ve genç kızlar için giyim tavsiyelerinde madde madde açıklamalı bilgiler.Kısa boylu kadınlar nasıl giyinmeli?

Boyunuz kısaysa bu küçük kıyafet hileleri sizi olduğunuzdan daha şık gösterecektir.

Kısa boylu kadınlar nasıl giyinmeli?
Kısa boylu kadınlara giyim tavsiyeleri

Giyimleriniz de Yalın, düz kesimleri tercih ederek bu olaya başlayabilirsiniz.
Giyimlerinizde uyum içinde olan aksesuarlarınızı seçerken boyunuzla orantılı seçin, fazla büyük parçalardan kaçının. Çünkü uzun olan aksesuarlar boyunuzun kısa olduğunu gösterebilir.
Elbiseleriniz de kol ve paça boylarınızı gerekiyorsa kısalttırırın ama dikkat etmeniz gereken kısın ise sanki büyük beden giymiş gibi durmamasına özen gösterin.

Gereksiz cep, kemer, duble paça gibi enine çizgi yaratan detaylardan uzak durun.
Ayakkabıda stiletto tercih edin.
Etek boyunuzu diz hizasında tutun.
Mümkün olduğunca dikey detaylar kullanın (Bunlar dikey pensten, dikey çizgiye, pantolondaki ütü çizgisinden, kirpiğinizdeki maskaraya kadar her şey olabilir).

Vücut yapınıza göre giyimler tercih ederek uzun görünebilirsiniz.

  • Dokusu fazla kalın, tüylü kumaşlardan kaçının.
  • Derin V yakalar kullanın.
  • Saçınızın üst kısmını hafifçe kabartın.
  • Dik oturun ve dik yürüyün.
  • Kıyafetinizde baştan aşağı, ayakkabı ve çorap dahil aynı rengi kullanın.
  • Düz ayakkabıdan kaçının, en azından 2-3 cm. topuklu giyin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here